Почетак школске 2016/2017 године

Школска година је првог септембра почела и у школама у општини Жагубица весело уз дечју грају, осмехе и радост коју су међусобно делили.

Поласку у школу су се понајвише обрадовали прваци који су за почетак школовања добили и поклоне обезбеђене о трошку локалне самоуправе. По традицији већ неколико година уназад локално руководство награди све прваке скромним пакетима који ће их сећати на први дан проведен у великим школским клупама.

Успешно школовање и полазак у школу најмлађим основцима и свим ђацима пожелео је помоћник председника општине Жагубица Душан Милосављевић, који је поклоне и уручио првацима.

Први дан школске 2016 – 2017 године, ученицима је био припрема за нове обавезе које их очекују, а догодовштине са летњег распуста које су препричавали у време школских одмора сигурно ће им дуго остати у сећању.